Pamti pa vrati

Navijači Rome provocirali Ibrahimovića u porazu od Milana, on zabio pa im vratio i dobio žuti za "nagradu"

Milan je pobijedio Romu 2:1 u zadnjoj utakmici 11. kola Serie A, a u glavnoj ulozi bio je pogodite tko…

Nogometaši Milana i Rome zaključili su 11. kolo Serie A, Rossoneri su slavili 2:0 u gostima kod Mourinha i društva, a Zlatan Ibrahimović imao je poseban motiv. Navijači Rome provocirali su ga povicima "cigane“ iz publike, ali u 27. minuti stigla ih je kazna.

Ibrin gol pogledajte OVDJE.

Ibrahimović je zabio za 0:1 pa se okrenuo ka provokatorima i zaderao se zauzvrat "pjevajte glasnije“. Ali, sudac je mislio kako je to pretjerano i sankconirao ga je žutim kartonom.

gol expired Inter sredio Udinese na rutinu: Argentinac zabio dva komada, Brozović igrao cijelu utakmicu, Perišić izašao prije kraja divider

Ibra nije tu stao, zabio je još jedan u nastavku, ali VAR ga je poništio zbog zaleđa. Roma se tad izvukla, ali nekoliko minuta kasnije nije joj bilo spasa, Kessie je zabio iz penala za 2:0 i pokazalo se potvrdio pobjedu.

Milan je u međuvremenu ostao na desetorici igrača jer je Theo Hernandez dobio drugi žuti i morao je ranije pod tuš.

U sučevoj nadoknadi Stephan El Shaarawy uspio je samo smanjiti rezultat 2:1.

Ante Rebić preskočio je današnju utakmicu zbog ozljede gležnja.