Nastala je gužva

VIDEO Navijač ušetao na travnjak pa nasrnuo na igrače: Jednog je zagrlio pa udario

Porto je upisao 57. utakmicu bez poraza u portugalskoj nogometnoj ligi.

Incident na utakmici Porta (Foto: Afp)

Ovog vikenda nogometaši Porta slavili su na gostovanju kod Vitorie s 1:0 i tako stigli do 57. utakmice bez poraza u portugalskoj ligi. Posljednji poraz su doživjeli krajem listopada 2020. i ušli u povijest portugalskog nogometa.

U četvrtoj minuti sudačke nadoknade navijač je utrčao na teren i krenuo na igrače domaće momčadi. Prvo je došetao do Rochinhe, zagrlio ga pa udario ga po nogama, a onda je i udario drugog domaćeg nogometaša.

U bizarnom pohodu prekinuo ga je stručni stožer Vitorie, a onda su utrčali policajci i priveli navijača. Utakmica je ubrzo nastavljena.

Kako je navijač udario nogometaše Vitorie možete vidjeti OVDJE.

Inače, nogometaši Porta slavili su pogotkom u 31. minuti susreta preko Mehdija Taremija, a ovom pobjedom zadržali su šest bodova prednosti na vrhu ljestvice pred Sportingom.