nepoznati počinitelj

Vjerovali ili ne: Na niželigaškom okršaju kraj Bjelovara navijač suca zalio pivom pa pobjegao

Nepoznati počinitelj zalio je pomoćnog suca pivom pa se uspješno sakrio među ostalim gledateljima niželigaškog obračuna.

Linijski sudac pokazuje zaleđe (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Dok se u subotu igrao najveći hrvatski derbi u eliti, igralo se i na niželigaškim travnjacima, nogometaši Farkaša poraženi su 6:3 od gostiju iz Gaja u 1. ŽNL, a susret u Žabnici kraj Bjelovara obilježila je, uz devet golova, i nesportska gesta navijača, piše Prigorski.

Utakmicu je sudio Ante Capan, a pomagali su mu Martin Gajšek i Anto Mandir, a jedan od njih kući je otišao zaliven pivom.

Ante Erceg Ništa od Ercegova ekspresnog povratka u HNL: Nije ga moguće registrirati do ljeta? divider

Utakmica je bila neizvjesna, a rezultat se lomio poslije 2:2. Domaći su uspjeli poravnati, međutim gosti su samo devet minuta kasnije ponovo poveli 2:3.

U tom trenutku netko od navijača zalio je i pomoćnog suca pivom te pobjegao i uspješno se sakrio među ostalim gledateljima.

Josip Stanišić Mladom Vatrenom vrijednost skočila skoro dvostruko: Sad je četvrti najvrjedniji Hrvat divider

Petnaestak minuta uoči kraja utakmica se smirila dvama gostujućim golovima, a uskoro je završena visokom pobjedom gostiju.