Iskusni golgeter

VIDEO Krstanović nastavlja ispisivati povijesne stranice Prve HNL: Ispred njega su samo dvije nogometne ikone

Ivan Krstanović dao je drugi pogodak u susretu 16. kola 1. HNL između Dragovoljca i Slaven Belupa.

Dvobojem začelja između Hrvatskog Dragovoljca i Slaven Belupa u Kranjčevićevoj otvoreno je 16. kolo HT Prva liga, a nakon prvog poluvremena rezultat je 2:0 u korist gostiju iz Koprivnice.

Drugi gol za goste zabio je 37-godišnji Ivan Krstanović u 10. minuti susreta s bijele točke, čime je stigao do 113. pogotka u Prvoj HNL.

Tako se učvrstio na trećem mjestu najboljih strijelaca u 1. HNL svih vremena, a ispred njega su sada samo Davor Vugrinec sa nevjerojatnih 145 golova i Igor Cvitanović sa 126 golova.

113. pogodak Ivana Krstanovića u 1. HNL

Pogotkom protiv Hajduka u 14. kolu 1. HNL Krstanović je prestigao Joška Popovića koji je zabio 111. golova u elitnom razredu hrvatskog nogometa.

Dodajmo kako je Slaven poveo već u 3. minuti susreta protiv HD-a sjajnim pogotkom Antonia Boseca.