breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
Krenula Bundesliga

Nagelsmannov Bayern kiksao na teškom gostovanju na startu Bundeslige, Dalićev kandidat igrao do 82. minute za Bavarce

Borussia Monchegladbach uzela je bodove aktualnom prvaku Bayernu u 1. kolu Bundeslige.

Nogometaši minhenskog Bayerna predvođeni novim trenerom Julianom Nagelsmannov nisu uspjeli pobijediti na startu Bundeslige, Borussia Monchegladbach uspjela je izvući 1:1 i otkinula prve bodove Bavarcima i njihovom novom šefu.

Njemački Hrvat Josip Stanišić dobio je prliku od prve minute u novoj sezoni poslije ozljede Benjamina Pavarda i igrao je do 82. minute kad ga je zamijenio Sarr.

Domaća momčad je povela u 10. minuti, a strijelac je bio francuski napadač Alassane Plea. U 42. minuti je izjednačio najbolji strijelac Bayerna Robert Lewandowski, koji je prošle godine postigao čak 41 pogodak u njemačkom prvenstvu.

Debitirao Nagelsmann

Bio je to debi novog Bayernovog trenera Juliana Nagelsmanna u službenim utakmicama koji neće posebno pamtiti, iako je njegova momčad uputila čak 20 udaraca, od toga 10 unutar okvira vrata, ali samo je jedan završio u mreži. Bayernu je to bilo dovoljno samo za bod na startu sezone u kojoj će pokušati po deseti put zaredom osvojiti Bundesligu.

U preostalim utakmicama prvog kola sastaju se: Arminia - Freiburg, Augsburg - Hoffenheim, Stuttgart - Gruether Fuerth, Union Berlin - Bayer Leverkusen, Wolfsburg - Bochum (sve u subotu od 15.30 sati), Borussia Dortmund - Eintracht (18.30), Mainz - RB Leipzig (nedjelja, 15.30), Koeln - Hertha (nedjelja, 17.30).