prošao prvi ispit

Mourinho startao pobjedom: Spursi počeli uraganski, pa na kraju malo pokvarili dojam

Portugalski stručnjak je prije tri dana preuzeo londonski klub i u svom premijernom nastupu upisao je tri boda.

Nogometaši Tottenhama su u prvom susretu pod vodstvom novog menadžera Josea Mourinha na gostovanju pobijedili West Ham sa 3:2.

Portugalski stručnjak je prije tri dana preuzeo londonski klub i u svom premijernom nastupu upisao je tri boda. Bila je to prva pobjeda Tottenhama u zadnjih šest kola.

gol expired Barcelona se provukla u predgrađu Madrida: Puno sreće kod gola za preokret divider

Spursi su nakon prvog dijela vodili 2:0, na otvaranju drugog poluvremena postigli su i treći gol, da bi domaćin u zadnjih 15 minuta uspio zabiti dva gola i tako ublažiti poraz.

Strijelci za Tottenham bili su Son Heung-Min (36), Lucas Moura (43) i Harry Kane (49), dok su golove za West Ham zabili Michail Antonio (73) i Angelo Ogbonna (90+6).

gol expired Legenda koja je Mandži dala nadimak za GOL.hr: ''Znate priču kad je Ronaldo izgubio pa su mu se svi smijali? divider

Kane je novim pogotkom stigao do brojke od 175 pogodaka u dresu Spursa postavši treći strijelac u povijesti kluba. Ispred njega su Jimmy Greaves (266) i Bobby Smith (208).

Tottenham je ovom pobjedom skočio na šesto mjesto ljestvice sa 17 bodova, dok je West Ham na 16. poziciji sa 13 bodova.