DRAMATIČNA ZAVRŠNICA

Mourinho se izvukao u 90. minuti pa u svom stilu zaradio crveni karton

Special One i dalje radi sve u stilu svog nadimka.

Jose Mourinho (Foto: Afp)

Dramatičan susret odigran je u Rimu, gdje je Roma pogotkom u posljednjoj minuti regularnog dijela utakmice savladala Monzu, rezultatom 1:0.

Neki bi rekli pravo mourinhovski, a trener Vučice bi se vjerojatno s tim složio. Uz dodatak da je mourinhovski bio i sam završetak susreta.

Pogodak odluke postigao je nekad veliki talent Stephan El Shaarawy, koji se sjajno snašao manje od pola minute prije isteka 90. minute. Njegov pogodak iz voleja pogledajte OVDJE.

Mourinhov show u sudačkoj nadoknadi

No, show Mourinha krenuo je tek nakon toga, kad je glavni sudac pokazao deset minuta nadoknade. Gotovo cijela je protekla u portugalčevim reakcijama na svaku odluku, a pred sam istek vremena napravio je i gestikulaciju, vjerojatno prema treneru Monze, Rafaelleu Palladiniju.

Rezultat? Crveni karton za jednog od najvećih trenera svih vremena.

No, teško da će mu biti žao, došli su do pobjede koja bi mogla biti putokaz prema boljim vremena, nakon poprilično lošeg starta u sezonu, gdjke se čak spominjao možebitni otkaz za Josea.