genij

Modrić je odmah nakon golčine uzeo mobitel i poslao jasnu poruku: Objava se ne prestaje lajkati

Luka Modrić po tko zna koji put zaludio je fanove.

Luka Modrić (Foto: gol.hr)

U derbiju 26. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid pobijedio je Sevillu s 1:0 golom kapetana hrvatske reprezentacije Luke Modrića u 81. minuti.

Modrić je ušao u igru u 75. minuti umjesto Nacha Fernandeza, a šest minuta kasnije sjajnim udarcem s 20 metara donio je pobjedu Kraljevskom klubu.

Bio je to njegov drugi ligaški gol ove sezone nakon što je u prosincu zabio u pobjedi 4:1 protiv Villarreala.

Real se mučio sa Sevillom cijelu utakmicu, a onda je u igru ušao Modrić i fantastično pogodio za važnu pobjedu Kraljevskog kluba, koji sada ima osam bodova više od drugoplasirane Barcelone.

Nakon utakmice svi su čekali reakciju Luke Modrića. On je odmah poslije dvoboja uzeo mobitel i oglasio se na Twitteru.

''Nikada ne odustaj'', napisao je Modrić i zaludio obožavatelje. Njegova objava pregledana je gotovo dva milijuna puta.

Poruka je sasvim jasna. Nakon brojnih kritika Modrić je utišao sve i pokazao da itekako još može svašta reći u eliti europskog nogometa.