Mladi Vatreni poraženi u gostima kod Francuza

Hrvatska U-21 reprezentacija poražena je u prijateljskoj utakmici protiv Francuske rezultatom 1-3.

Ladićevi izabranici nisu uspjeli prirediti iznenađenje na gostovanju kod jakih U-21 Francuza.

Hrvatska je nastupila u sastavu Kelava, Tomečak, Jozinović, Punčec, Maloča, Oremuš, Jajalo, Badelj, Perišić, Pamić, Kalinić i dobro se držala u prvom poluvremenu te imala 1:1 na odmoru, zahvaljujući Ivanu Perišiću koji je u 24. minuti izjednačio rezultat. Međutim u drugom dijelu Roux i Modeste u 49. i 88. minuti zabili su za Francusku i osigurali joj uvjerljiv trijumf 3:1.

Za mlade Vatrene ovaj poraz nije tragedija. U svibnju igraju ključnu utakmicu protiv Slovačke, u šestom kolu kvalifikacija za EP 2011., i to je susret u kojem ne smiju izgubiti.