Rijeku ovo jako zanima

Debi iz noćne more za bivšeg trenera Hajduka: Slovenci pregazili njegov klub, na rubu je ispadanja!

Mislav Karoglan odradio je prvu utakmicu na klupi Šerifa i nije se dobro proveo.

Mislav Karoglan (Foto: Goran Mehkek/Cropix)

Donedavni trener Hajduka Mislav Karoglan doživio je težak poraz u prvoj utakmici otkako je preuzeo moldavski Šerif.

Karoglanov novi klub sa čak 3:0 je pobijedila Olimpija Ljubljana u trećem pretkolu Konferencijske lige.

U četvrtoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena Slovenci su poveli iz jedanaesterca, u 65. su došli do 2:0, da bi u 84. zaokružili veliku pobjedu i stigli nadomak plasmana u play-off.

Ukoliko Olimpija prođe, na toj posljednjoj prepreci za ulazak u Konferencijsku ligu igrat će protiv poraženog iz ogleda Rijeka - Elfsborg.

Karoglanu i njegovom stručnom stožeru ostaju velike brige i nada da u uzvratu mogu napraviti čudo.

Prati nas na Instagramu!
Pristojan pogled na tablicu nakon prve dvije utakmice novog izdanja Lige nacija... ✌️🇭🇷
Sretan rođendan kapetane! 🇭🇷⚽️✌️
POBJEDAAAAAAA!

Hrvatska je vrhunskim pogotkom Luke Modrića uzela prva 3 boda u novom izdanju Lige nacija. ❤️🇭🇷⚽️
GOOOOOOOOOOOOL! Hrvatska vodi 1:0 pogotkom Luke Modrića, ma bravoooo majstore!