golčina iz slobodnjaka

Treća sreća za Piolija na klupi Milana: Minimalna pobjeda, Rebić ostao na klupi

Milan je u posljednjoj utakmici 10. kola Serie A slavio protiv SPAL-a s minimalnih 1:0.

Milan slavi pogodak Susa (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U posljednjem susretu 10. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je na San Siru pobijedio SPAL s 1:0 ostvarivši tek drugu pobjedu u posljednjih sedam kola.

Pogodak odluke zabio je Suso iz slobodnog udarca u 63. minuti, šest minuta nakon što je ušao u igru.

Dino Prižmić (Foto: GOL.hr) Upoznajte veliku nadu hrvatskog tenisa o čijoj karijeri brine legendarni Ivan Ljubičić divider

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić nije nastupio za domaći sastav, baš kao niti Karlo Letica za goste.

Na ljestvici vodi Juventus sa 26 bodova, Inter je drugi s bodom manje, dok je Atalanta treća sa 21 bodom.

Milan je ovom pobjedom skočio na deseto mjesto sa 13 bodova, dok je SPAL na pretposljednjem mjestu sa sedam bodova. Na začelju je Sampdorija s pet bodova.