VIDEO Milan slavio u gradskom derbiju: Američki Hrvat zabio sjajan pogodak

Christian Pulišić je sjajnim pogotkom doveo Milan u vodstvo protiv Intera.

Christian Pulisic (Foto: Afp)

Milan je svladao Inter (1:2) u derbiju petog kola talijanske Serie A.

Već nakon deset minuta igre pao je pogodak, američki Hrvat Christian Pulišić oduzeo je jednu loptu, krenuo u prodor i zatresao Interovu mrežu. U 28. minuti Federico Di Marco je poravnao rezultat (1:1) na asistenciju Lautara Martineza.

Pred sam kraj susreta, u 89. minuti Matteo Gabbia je doveo Milan u vodstvo. Do kraja susreta rezultat se više nije mijenjao, a s ova tri boda skočili su na sedmo mjesto Serie A.

Pogodak Pulišića možete vidjeti OVDJE.

Ter Stegen ozljeda VIDEO Horor-ozljeda obilježila novo gaženje Barcelone: Yamal asistirao u Modrićevu stilu divider

Rijeka - Šibenik VIDEO Rijeka uvjerljivo srušila Šibenik i protutnjala na vrh tablice: Fruk golčinom načeo goste divider

Ilustracija VIDEO Strašne scene nakon derbija u Beču: Letjele baklje i šake, navijača vukli s terena divider