nesreća za antu

Milan i Napoli remizirali: Ozljeda Rebića, nije mogao nastaviti

Hrvatski reprezentativac neće po dobrom pamtiti derbi kola.

U susretu 13. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan i Napoli su odigrali 1:1.

Bio je to ogled dva posrnula talijanska velikana. Milan je susret dočekao na skromnom 14. mjestu, a Napoli na sedmoj poziciji, ali uzdrman sukobom predsjednika i igrača.

Gosti su poveli u 24. minuti golom Rodriga Lozana, no samo pet minuta kasnije izjednačio je sjajnim golom s ruba kaznenog prostora Giacomo Bonaventura. I bilo je to sve vrijedno spomena.

gol expired Legenda koja je Mandži dala nadimak za GOL.hr: ''Znate priču kad je Ronaldo izgubio pa su mu se svi smijali? divider

Milan je ovim bodom prekinuo niz od dva uzastopna poraza, dok Napoli već pet kola ne zna za pobjedu.

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić igrao je za Milan prvih 45 minuta, a u poluvremenu je ostao u svlačionici zbog ozljede koljena.

U prvom susretu 13. kola talijanskog prvenstva Juventus je u Bergamu pobijedio Atalantu s 3:1 zadržavši prvu poziciju na ljestvici.