Rakitiću 90 minuta

Messi i Fati odveli Barcelonu do pobjede: Učitelj asistirao, učenik zabijao

Barcelona je zadržala korak za vodećim Realom pobjedom na svom terenu.

U posljednjoj utakmici 22. kola Primere Barcelona je Camp Nouu s 2:1 pobijedila Levante.

Oba gola pala su u razmaku od samo dvije minute, a strijelac i asistent bili su identični. U 30. minuti Lionel Messi poslao je sjajnu loptu kroz redove Levantea i izbacio Ansua Fatija u mrtvu šansu, a Barcin tinejdžer lakoćom je matirao Aitora.

U 32. minuti opet ista kombinacija, Messi je uposlio Fatija, koji je zabio uz pomoć pomalo nespretne Aitorove reakcije.

gol expired Brozović se vratio nakon ozljede, Lukaku s dva brza gola odveo Inter do pobjede divider

Levante je pružao dobar otpor i u nekoliko navrata opasno prijetio Barceloni, a u sudačkoj nadoknadi došli su do utješnog gola preko Rubena Rochine.

Barcelona je druga s tri boda manje od vodećeg Reala, a treći je senzacionalni Getafe koji je ranije slavio u gostima kod Athletic Bilbaa.