Ovo se rijetko viđa

Poznati nogometaš na neobičan način otkrio da on i supruga čekaju dijete

Matt Turner vratar je Arsenala i reprezentacije SAD-a.

Nogometna reprezentacija Sjedinjenih Američkih Država sinoć je pobijedila Salvador s 1:0 u sklopu Lige nacija u zoni CONCACAF.

Utakmicu je presudio pogodak koji je postigao Ricardo Pepi, 19-godišnji napadač koji je u igru ušao u 60. minuti, a samo dvije minute kasnije zabio gol.

Pepi je nedvojbeno bio junak Amerikanaca, ali po završetku utakmice istaknuo se još jedan njihov igrač. Vratar Matt Turner, koji tijekom susreta i nije imao puno posla (reprezentativci Salvadora nisu uputili nijedan udarac u okvir gola), okupio je sve svoje suigrače i uz pomoć službenog spikera priopćio im da je njegova supruga ponovno trudna.

Turner, inače vratar Arsenala, prošle godine oženio se s nekadašnjom NFL cheerleadersicom Ashley Herron. U lipnju su dobili sina Eastona, a sad čekaju curicu.

Pogledajte kako su to priopćili suigračima, navijačima i javnosti.