Našao formu

Dobre vijesti za Dalića: Debitant u redovima Vatrenih strijelac drugo kolo zaredom

Matija Frigan nalazi se na popisu izbornika Zlatka Dalića za predstojeće utakmice s Latvijom i Armenijom.

Matija Frigan (Foto: Damir Škomrlj/Cropix)

Novi pogodak postigao je hrvatski nogometaš Matija Frigan, ali je njegov Westerlo unatoč tome upisao novi poraz u belgijskom prvenstvu.

U dvoboju 6. kola Cercle Brugge je na domaćem terenu pobijedio Westerlo 2:1. Tako je Westerlo trenutačno na pretposljednjem mjestu ljestvice. Ima već pet poraza te samo jedan neodlučeni rezultat.

Cercle Brugge je u ovom susretu vodio 2:0 nakon golova Denkeyja u nadoknadi prvog dijela i u 70. minuti. Donedavni igrač Rijeke za Westerlo je tek uspio zabiti počasni pogodak u 92. minuti. Friganu je to drugi pogodak ove sezone u belgijskom prvenstvu, odnosno, drugo kolo za redom, nakon što je prošlog vikenda bio strijelac i protiv Mechelena.