kova zagrmio

Kovačićeve riječi odjeknule Stamford Bridgeom, uvrijedio je suca: "Srami se"

Igrači Chelseaja bili su dosta nervozni zbog šokantnog poraza, među njima i Mateo Kovačić-

Chelsea je doživio šokantan poraz od predzadnje momčadi Premierlige - West Bromwich Albion razbio ih je s 5:2 i nanio im prvi poraz u eri Thomasa Tuchela.

Chelsea je dobro poćeo - poveli su u 27. minuti, ali stvari su krenule nizbrdo kada je samo dvije minute kasnije Thiago Silva dobio drugi žuti karton. Ubrzo je uslijedio pravi raspad sistema, pa je WBA preokrenuo već do poluvremena i to dvama golovima u sudačkoj nadoknadi.

Nervoza u Chelseaju zahvatila je i hrvatskog veznjaka Matea Kovačića. On je u 66. minuti dobio žuti karton, a u eteru su se čule riječi o kojima dan kasnije Engleska.

gol expired Neymar poludio i izazvao incident: Htio se potući s protivnikom, morali su ga odvlačiti divider

"Srami se. Da, da, bravo. Najgori sudac ikad", rekao je Kovačić, a njegove riječi prenijeli su novinari koji su bili na stadionu.

Kovine riječi dobile su dosta pozornosti u engleskim medijima, ali Tuchel ipak nije krivio suca za poraz.

"Dopustili smo dva lagana gola. U drugom poluvremenu, sve što je moglo poći po zlu, pošlo je. Moramo prihvatiti ovaj poraz, nadam se da nam je to veliki poziv na buđenje", rekao je Tuchel, čiju momčad čeka četvrtfinale Lige prvaka protiv Porta u srijedu.