Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
Veliko iznenađenje

Jakićev suigrač šokirao: Standardan igrač aktualnog osvajača Europske lige objavio kraj karijere s 29

Branič Eintracht Frankfurta Martin Hinteregger zaključio je karijeru s 29 godina.

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

Austrijski reprezentativac Martin Hinteregger prošle sezone s Eintrachtom je osvojio Europsku ligu, bio je standardni član nacionalne momčadi, ali nije odigrao ove zadnje četiri utakmice u Ligi nacija, kao ni onu s Hrvatskom, a sad je jasno zašto. Naime, sa samo 29 godina otišao je u mirovinu.

Šokantnu vijest o umirovljenju Jakićevog donedavnog suigrača objavio je njegov klub u četvrtak. Standardni branič Orlova imao je ugovor do 2024. godine, ali prekida naglo s nogometom jer osjeća kako je njegova forma drastično pala.

gol expired VIDEO Njemački političar pretjerao u slavlju: "Dobro da ga kapetan Eintrachta nije udario" divider

"Prošle jeseni sam prvi put počeo razmišljati o kraju karijere. Igrao sam sve lošije, pobjede me više nisu ispunjavale, a porazi su boljeli dvostruko", rekao je Hinteregger:

"Bilo je malo bolje u proljeće i forma u Europskoj ligi me motivirala na oproštaj s velikim trofejom. Uživao sam u svojoj zadnjoj utakmici u Frankfurtu jer sam znao da je to moja posljednja velika pobjeda u gradu koji mi je postao drugi dom".

Hinteregger je dres Eintrachta nosio od 2019. godine. Odigrao je ukupno 138 utakmica i postigao je 14 golova. Posljednje sezone svlačionicu je dijelio s Kristijanom Jakićem, a za reprezentaciju Austrije odigrao je ukupno 67 utakmica i zabio četiri komada.

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

 
Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍