Odigrao svih 90 minuta

Dobra vijest iz Italije: Pjaca se vratio na teren i postigao dva gola

Pjaca je nastupio za Juventus u prijateljskom susretu protiv niželigaša Trina i u pobjedi 6-0 zabio je dva pogotka.

Nakon sedam mjeseci pauze hrvatski nogometni reprezentativac Marko Pjaca vratio se na teren postigavši dva pogotka.

Među strijelce su se upisali i Douglas Costa, Claudio Marchisio, Rodrigo Bentancur i Daniele Rugani. Utakmica je trajala 50 minuta, a Pjaca je odradio cijeli dvoboj.

"Prva prijateljska prošla je dobro," napisao je zadovoljni Pjaca na Twitteru.

Drugi hrvatski reprezentativac u redovima torinske 'Stare dame', Marijo Mandžukić dobio je poštedu za utakmicu u Vinovu, a nisu nastupili niti ostali igrači koji su u utorak igrali u Lisabonu protiv Sportinga u susretu Lige prvaka.

Pjaca se ozlijedio u ožujku u prijateljskoj utakmici Hrvatske i Estonije u Tallinnu. U 64. minuti susreta stradao mu je prednji križni ligament zbog čega je mjesecima pauzirao.

Juventus će u nedjelju ugostiti 'fenjeraša' Serie A Benevento koji je u 11 kola upisao 11 poraza, i možda Massimiliano Allegri pruži Pjaci nekoliko minuta.