Livaja asistirao pa u zadnjim sekundama dobio nepotreban crveni karton

Livaja je u prvoj minuti nadoknade dobio drugi žuti, odnosno isključujući crveni karton. Prethodno je u 5. minuti bio asistent za prvi pogodak na utakmici kojega je postigao Mandalos.

Hrvatski napadač Marko Livaja isključen je u prvoj minuti sudačke nadoknade susreta pretposljednjeg, 25. kola prvog dijela grčkog nogometnog prvenstva u 3:0 (3:0) domaćoj pobjedi protiv OFI-ja.

AEK je treći na ljestvici sa 50 bodova, dok je OFI šesti sa 31.

U nedjelju je Olympiacos osigurao prvo mjesto nakon prvog dijela prvenstva 1:0 (0:0) gostujućom pobjedom protiv drugog PAOK-a za koji je Josip Mišić odigrao čitav susret. Olympiacos kolo prije kraja prvog dijela ima 63 boda, pet više od drugog PAOK-a.