drugi pogodak sezone

Pašalić zabio za Spartak: Moskovljani s igračem više prosuli 2:0!

Mario Pašalić zabio je drugi pogodak sezone u ruskom prvenstvu, no to ponovno nije bilo dovoljno da njegov Spartak upiše tri boda.

Hrvatski nogometni reprezentativac Mario Pašalić bio je strijelac za Spartak iz Moskve koji je u susretu 10. kola ruskog prvenstva odigrao 2-2 na gostovanju kod Tosna u Sankt Peterburgu.

Pašalić, koji je odigrao čitav susret, doveo je Spartak u vodstvo od 2-0 u 63. minuti. Taj je rezultat vrijedio sve do 86. minute, a onda je aktualni ruski prvak ponovno posustao u samoj završnici i s dva primljena pogotka, iako je imao igrača VIŠE, ispustio pobjedu.

Slična stvar dogodila se Spartaku u 6. kolu kada je gostovao kod CSKA. Pašalić je doveo svoju momčad u vodstvo 1:0, a onda je u razmaku od dvije minute CSKA okrenuo rezultat.

Spartak je trenutačno osmi na ljestvici sa 13 bodova, osam manje od zenita i Krasnodara koji se nalaze na vrhu. Tosno je 13. s devet bodova.