Bravo!

Mario Pašalić zabio Milanu, ali bio je kasno za preokret, Rebić igrao cijelu utakmicu

Pašalić je ušao i zabio svom bivšem klubu.

Nogometaši Milana slavili su s 3:2 (2:0) na gostovanju kod Atalante u Bergamu i zadržali dva boda zaostatka za vodećim Napolijem nakon sedam odigranih kola u Serie A.

gol expired VIDEO Turski velikan slavio golom u 101. minuti: Domaćini poludjeli na suca, "zažmirio" je na tri prekršaja divider

Milan je već nakon 28 sekundi igre došao do vodstva, a za najbrži pogodak u ovoj sezoni Serie A zaslužan je bio Davide Calabria. U 43. minuti prednost Milana udvostručio je Sandro Tonali, a u 79. minuti Rafael Leao pogodio je za 3:0.

gol expired Torcida Bjelici: "Bjelko Srbine, čakija ti ne gine", on dodao: "Da znate, pola sam Hrvat, a pola Crnogorac" divider

Do kraja utakmice Atalanta je uspjela samo ublažiti poraz. Duvan Zapata je u 86. minuti postigao pogodak iz kaznenog udarca, a u trećoj minuti sučevog dodatka je asistirao Mariju Pašaliću koji je postigao gol za konačnih 2:3. Hrvatski reprezentativac je ušao u igru u 87. minuti. Kod Milana je Ante Rebić odigrao cijelu utakmicu.