Nevjerojatne scene

VIDEO Turski velikan slavio golom u 101. minuti: Domaćini poludjeli na suca, "zažmirio" je na tri prekršaja

S ova tri boda Galatasaray je zauzeo osmo mjesto na ljetvici s 14 bodova.

Na gostovanju kod Rizespora u 8. kolu turskog nogometnog prvenstva, Galatasaray je osvojio važna tri boda.

Turski velikan je slavio sa 3:2, a pogodak vrijedan tri boda zabili su tek u 101. minuti susreta i to na kakav način.

Nakon jednog kornera domaće momčadi, igrači Galatasaraya oduzeli su loptu i krenuli u brzu kontru. Čini se da je već tada napravljen prvi prekršaj, ali sudac pušta igru.

gol expired Torcida Bjelici: "Bjelko Srbine, čakija ti ne gine", on dodao: "Da znate, pola sam Hrvat, a pola Crnogorac" divider

U nastavku akcije Diagne je odnio jednog pa drugog igrača i dodao u kazneni prostor za Morutana na drugoj vratnici, kojem nije bilo teško pospremiti loptu u praznu mrežu.

Akciju za pobjednički pogodak Galatasaraya možete vidjeti OVDJE.

Prosvjedovali su domaćini, tražili poništenje pogotka, ali sudac je na kraju pokazao da se krene s centra.