Dok svira radio

Mario Pašalić upisao hat-trick za Atalantu pa pogodio gredu

Hrvatski nogometaš Mario Pašalić bio je precizan u prijateljskom susretu.

Mario Pašalić (Foto: Afp)

Samo dva dana nakon prvenstvene pobjede protiv Bologne, nogometaši Atalante odigrali su novu utakmicu. U prijateljskom susretu protiv obližnjeg niželigaša Mapella slavili su s visokih 8:0.

Hrvatski nogometni reprezentativac Mario Pašalić odigrao je sjajnu utakmicu upisavši hat-trick.

Pašalić je zabio prvi pogodak u 44. minuti, drugi u 72., a treći samo osam minuta kasnije, odnosno u 80. minuti. Bio je hrvatski nogometaš nadomak i četvrtom pogotku, ali ispriječila mu se greda.

Nenad Bjelica Bjelica preuzima renomiranu europsku reprezentaciju, sve otkrio tvit nogometne legende? divider

Iako se radi o prijateljskom susretu protiv momčadi, koja kvalitetom nije ni blizu Atalante, lijepo je vidjeti da je hrvatski nogometaš raspucan. U pobjedi protiv Bologne krenuo je od prve minute, ali na poluvremenu je ostao u svlačionici.

Ove je sezone upisao 16 nastupa, dva pogotka i dvije asistencije u dresu Atalante.