Ludnica u Torinu

Mandžo prednjačio u slavlju Juvea: Pogledajte što je napravio Pjaniću

Mario Mandžukić bio je strijelac u pobjedi Juventusa nad Crotoneom koja je momčadi iz Torina donijela šesti uzastopni naslov prvaka Italije.

Hrvatski napadač Mario Mandžukić nije mogao poželjeti ljepši poklon za rođendan od pogotka u pobjedi protiv Crotonea kojom je Juventus srušio talijanski rekord po broju uzastopnih naslova prvaka – šest.

Mandžo je zabio u 13. minuti na asistenciju Cuadrada, na 2:0 povisio je Dybala sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca, da bi u 83. minuti Alex Sandro je udarcem glavom potvrdio pobjedu za ukupno 33. naslov prvaka Italije.

Igrači Juventusa burno su proslavili pobjedu, a među njima je prednjačio naš Mandžukić, koji je u jednom trenutku na postolju onako prijateljski ''opalio'' ćušku prijatelju Miralemu Pjaniću.

Juventus je ove sezone već osvojio nacionalni kup, a u finalu Lige prvaka u Cardiffu čeka ga obračun s Real Madridom. Allegri će za tu utakmicu moći odmarati igrače u posljednjem kolu protiv Bologne.