neočekivani heroj

Otkud je Zidane njega izvukao? Zaboravljeni napadač u prvoj utakmici sezone dotukao Barcu

Zidane je pronašao heroja tamo gdje ga nitko nije očekivao.

Bilo je 1:0 u El Clasicu i Barcelona je očajnički pokušavala doći do gola za remi, kada je u završnici utakmicu riješio čovjek od kojeg to vjerojatno nitko nije očekivao.

Mariano Diaz u sudačkoj je nadoknadi ušao u igru i upisao prve minute u Primeri ove sezone. Dosad je ove sezone odigrao 44 minute u Superkupu, a uglavnom nije bio ni u zapisniku.

gol expired Mladi Brazilac golom u El Clasicu srušio Messijev rekord: Pogodak za povijesne knjige divider

Odmah nakon ulaska Diaz je nadmudrio Samuela Umtitija, sjurio se u šesnaesterac i matirao Ter Stegena. Bio je to njegov prvi kontakt s loptom na utakmici, a bilo je to dovoljno da postane Realov heroj uz mladog Viniciusa Juniora.

Veliko pitanje glasi - otkud je Zinedine Zidane iskopao Diaza? Bila je to neočekivana, ali sjajna odluka Realova trenera.

gol expired Real nokautirao i preskočio Barcelonu: Kroosova lopta s očima za Viniciusa, Diaz zakucao Katalonce! divider