CRVENI VRAGOVI NE STAJU

Manchester United uvjerljivo slavio kod Nottinghama i praktično osigurao finale EFL kupa

Manchester United slavio je kod Nottinghama rezultatom 0:3 te uzvrat polufinala EFL kupa učinio formalnošću.

Wout Weghrost (Foto: Afp)

Nogometaši Manchester Uniteda napravili su veliki korak prema finalu Liga kupa (EFL Cupa) nakon što su u prvom susretu polufinala na gostovanju pobijedili Nottingham Forest sa 3:0.

United je poveo već u šestoj minuti golom Marcusa Rashforda, gosti su prednost povećali u 45. minuti preko Wouta Weghorsta, a pobjedu "Crvenih vragova" potvrdio je Bruno Fernandes u 89. minuti.

Uzvratni susret je prvog veljače na Old Trafordu.

U drugom polufinalu Newcastle United je u utorak kao gost svladao Southampton sa 1:0, a jedini pogodak na utakmici postigao je Joelinton u 73. minuti.

Duje Ćaleta-Car isključen je u redovima Southamptona u 86. minuti zbog drugog žutog kartona, dok je Mislav Oršić igrao za domaće do 57. minute.