kriza liverpoola

Manchester United ostao na vrhu Premierlige nakon velikog derbija s Liverpoolom, Redsi ne mogu zabiti

Liverpool je u velikoj krizi.

Nogometaši Liverpoola i Manchester Uniteda u velikom su derbiju 19. kola Premierlige na Anfieldu odigrali 0:0.

Takvim ishodom Manchester United zadržao je vrh ljestvice sa 37 bodova, dva više od drugog Leicester Cityja, a tri više od trećeg Liverpoola.

gol expired Martinović pokazao dio svog talenta: "Drugo poluvrijeme smo pokazali kako se igra" divider

Liverpool je prošle sezone dominirao i osvojio naslov prvaka, ali u novoj sezoni se nalazi u velikoj krizi. Redsi treću utakmicu zaredom nisu zabili gol, a to im se nije dogodilo čak 15 godina.

U prvoj utakmici nedjeljnog programa Tottenham Hotspur je kao gost svladao Sheffield United sa 3:1 (2:0).

gol expired Lino Červar: "Imamo problema s tjelesnom pripremom. Ovo je juha, ovo je ništa" divider

Tottenham je poveo 2:0 u prvom poluvremenu pogocima Auriera (5) i Kanea (40). Nadu domaćima nakratko je vratio McGoldrick (59), no samo tri minute potom Ndombele (62) je vratio gostima dva gola prednosti.
Ovom pobjedom četvrti Tottenham ima po 33 boda, dok je Sheffield United ostao na posljednjem mjestu s pet bodova, čak šest manje od pretposljednjeg West Bromwich Albiona.