nakon šest godina čekanja

Hrvatski napadač jedan od junaka velikog preokreta i povratka Mallorce u Primeru!

Hrvatski napadač Ante Budimir jedan od junaka velikog preokreta i povratka Mallorce u Primeru.

Ante Budimir slavi pogodak (Screenshot)

Hrvatski napadač Ante Budimir (27) jedan je od junaka španjolske Mallorce koja se nakon šest sezona vraća u Primeru! Mallorca je u uzvratnoj utakmici doigravanja za ulazak u prvu ligu nadoknadila 0:2 iz prve utakmice protiv Deportiva, te s 3:0 izborila povratak u Primeru!

Budimir je u 21. minuti zabio pogodak s kojim je krenuo veliki preokret Mallorce. Rodriguez mu je dodao loptu, hrvatski se napadač okrenuo prema golu, prošao svog čuvara i uputio precizan udarac u nebranjeni dio mreže.

Rezultat se nije mijenjao sve do 62. minute kada je Sevilla zabio za 2:0, da bi konačnih 3:0 postavio Prats u 82. Dvije minute nakon tog gola iz igre je izašao Budimir.

Hrvatski napadač nalazi se u Mallorci na posudbi iz talijanskog Crotonea, u koji se vraća po završetku ove sezone. Njegovo ugovor s Crotoneom mu vrijedi do ljeta 2020. godine.