rapsodija u prvom dijelu, a onda...

Lyon gotovo prosuo tri gola prednosti, pretekao Lille i PSG te zasjeo na vrh ljetstvice

Nogometaši Lyona ponovno su, barem privremeno, vodeća momčad francuskog prvenstva.

U sklopu 26. kola francuskog prvenstva Lyon je na gostovanju kod Bresta slavio 3:2. Tom pobjedom Lavovi su ponovno vodeći sastav Le Championnata, ali uz utakmicu više od PSG-a i Lillea koji imaju bod manje.

Lyon je nakon prvih 45 minuta imao tri gola prednosti. Paqueta, Aourar i Depay zabijali su za vodeću momčad francuskog prvenstva u prvih 45 minuta, nakon kojih je Brest preuzeo konce igre u svoje noge.

Chardonnet je u 53. smanjio na 3:1, a potom i Cardona u 74. na 3:2. Za potpuni povratak u utakmicu nije bilo snage ni vremena.

Lyon je ponovno vodeći sastav Francuske, barem privremeno, a hoće li na tom mjestu ostati vidjet ćemo do kraja vikenda.

gol expired Nakon maestralne partije u Rusiji Petković iskreno priznao: "Želim svaku utakmicu ovako, ali nisam u stanju" divider