Roko Šimić također zaigrao

VIDEO Pogledajte sjajnu asistenciju hrvatskog dragulja u velikom austrijskom derbiju

Luka Sučić bio je asistent za jedini pogodak u velikom austrijskom derbiju između Salzburga i Rapida iz Beča.

Luka Sučić (Foto: Afp)

Nogometaši Salzburga slavili su 0:1 na gostovanju kod ljutog rivala Rapida iz Beča u 18. kolu austrijske Bundeslige.

Asistent za jedini pogodak na susretu bio je naš reprezentativac Luka Sučić koji je u 19. minuti sjajno vanjskom nogom proigrao Poljaka Piatkowskog.

Slavlje igrača Liverpoola Preokret Liverpoola u Londonu u ludoj utakmici: Redsi (privremeno) na vrhu Premier lige! divider

Asistenciju našeg Sučića pogledajte OVDJE.

Dodajmo da je i Roko Šimić odigrao 75. minuta za Red Bull, imao je nekoliko izglednih prilika, ali nije se upisao u listu strijelaca.

Salzburg je novom pobjedom dodatno učvrstio prvu poziciju u austrijskom prvenstvu, Sturmu iz Graza bježe pet bodova.