Čarobnjak

VIDEO Luka Modrić objasnio kako je zabio golčinu za Real, sve je nasmijao odgovorom

Luka Modrić upisao je gol i asistenciju za Real Madrid protiv Real Sociedada u La Ligi.

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić upisao je pogodak i asistenciju u susretu 27. kola španjolske La Lige između madridskog Reala i Reala Sociedada na Santiago Bernabeu (4:1).

Iako su gosti poveli već u 10. minuti susreta, Modriću je trebalo samo tri minute da preokrene rezultat. Prvo je u 40. minuti asistirao Eduardu Camavingi za izjednačenje rezultata, a onda je tri minute kasnije neobranjivo pospremio loptu u gostujuću mrežu za 2:1.

Legenda Reala se poklonila Modriću

Zbog sjajne predstave Modrić je zaradio brojne komplimente u španjolskim medijima, a pohvalili su ga suigrači, ali i legenda "kraljevskog kluba" Roberto Carlos.

Također, bivši nogometaš Reala Alvaro Benito kazao je španjolskim medijima da nitko ne može zamijeniti hrvatskog reprezentativca:

"Nema igrača poput Modrića na tržištu, takvog igrača trenutačno nema na svijetu", kazao je.

Luka dao jednostavno objašnjenje

Nakon utakmice novinar klupske televizije nakratko je uhvatio Modrića i upitao ga da objasni kako zabija ovakve golove, a Luka mu je samo kratko odgovorio:

"Ne znam, zapucaš na gol i lopta ide u mrežu. Napravio sam dribling, zapucao lijevom nogom i lopta je ušla u mrežu, jako dobro", kazao je Luka sa osmijehom.

Kratki razgovor Modrića i novinara klupske televizije Real Madrida možete vidjeti OVDJE.

"Kad si naučio tako pucati lijevom nogom?" upitao ga je novinar, a kapetan Vatrenih je odgovorio:

"Imam je, ali je ne koristim toliko često. Naravno, važno je koristiti obje noge", zaključio je Modrić.