Pa tko ovo može?

VIDEO Luka Modrić zaradio ovacije navijača Reala: Prvo je asistirao, a onda zabio strašan pogodak

Luka Modrić upisao je asistenciju i gol u 27. kolu La Lige između Real Madrida i Real Sociedada.

Nogometaši Real Madrida pobijedili su Real Sociedad s visokih 4:1 u susretu 27. kola La Lige na Santiago Bernabeu, a kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić za samo tri minute upisao je asistenciju i pogodak.

Iako su stvari krenule poprilično loše za kraljevski klub, gosti su poveli s bijele točke preko Oyarzabala u 10. minuti susreta, Modrić je sve preokrenuo u završnici prvog poluvremena.

Asistenciju Luke Modrića možete vidjeti OVDJE.

Prvo je u 40. minuti susreta asistirao Eduardu Camavingi za izjednačenje rezultata, a onda je tri minute kasnije neobranjivo pogodio gostujuća vrata. Bio je to fantastičan udarac izvan kaznenog prostora.

Modrićev pogodak možete vidjeti OVDJE.

Do kraja susreta "kraljevski klub" je postigao još dva pogotka. Prvo je u 76. minuti susreta Karim Benzema zabio s bijele točke, a onda je tri minute kasnije Asensio zabio za konačnih 4:1.

Ovom pobjedom Real je pobjegao drugoplasiranoj Sevill na osam bodova prednosti.