u samo 60 minuta

VIDEO Dinamo ga poslao na posudbu, a on oduševio u debiju: Odmah upisao pogodak i asistenciju

Luka Menalo debitirao je za Celje kojeg vodi Damir Krznar.

Luka Menalo (Foto: Pixsell)

Luka Menalo uspješno je debitirao u slovenskom Celju pod trenerskom palicom Damira Krznara, 27-godišnji Čapljinac odigrao je 60 minuta u visokom slavlju svog Celja protiv Mure (4:1).

Krilni napadač Dinama koji je minutažu morao pronaći u Sloveniji sjajno se predstavio tamošnjoj publici, u 60 minuta provedenih na terenu upisao je pogodak i asistenciju. U 44. minuti susreta pronašao je napadača Bajdea za 2:0 Celja, a u 55. minuti je i sam postigao pogodak.

Andrej Kramarić VIDEO Majstorski pogodak Kramarića u ključnim trenucima: Hoffenheimu donio bod u 94. minuti divider

Odlično je iskoristio polukontru, otvorio mu se prostor po desnoj strani napada, ušao je u 16-erac i neobranjivo pogodio pokraj vratara Raduhe.

Pogodak pogledajte OVDJE.

Celje Damira Krznara je tako upisalo svoju šestu prvenstvenu pobjedu u nizu, bježe 12 bodova ljubljanskoj Olimpiji i sigurno koračaju prema svojoj drugoj tituli prvaka koju čekaju još od 2005. godine.