Primanje za 10-ku

VIDEO Majstorski pogodak Kramarića u ključnim trenucima: Hoffenheimu donio bod u 94. minuti

Andrej Kramarić donio je bod svom Hoffenheimu u 94. minuti protiv Kolna.

Andrej Kramarić (Foto: Afp)

U posljednjem susretu 21. kola njemačke Bundeslige nije bilo pobjednika, u Sinsheimu su nogometaši Hoffenheima i Kolna odigrali 1:1.

Gosti su bili na pragu tek četvrte ligaške pobjede ove sezone. Poveli su u 79. minuti golom Finkgraefea iz slobodnog udarca te su vodili sve do 94. minute. Tada je domaće navijače razveselio hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić koji je postavio konačnih 1:1.

Željko Sopić Sopić: ''Ne postoji riječ na hrvatskom za ovaj teren. Obregon je naučen na monsunske kiše pa mu ne smeta'' divider

Kramarić je u igru ušao u 68. minuti, a u sudačkoj nadoknadi je udarcem lijevom nogom postigao svoj osmi ligaški pogodak ove sezone. Prije toga je sebi vrlo lijepo loptu smirio prsima.

Pogodak pogledajte OVDJE.

Hoffenheim se popeo na osmo mjesto ljestvice, dok je Koln ostao nisko, na 16. mjestu.