to je prava golijada

Luda utakmica u Kupu Hrvatske: Pala čak 22 gola! Jedan igrač zabio šest, drugi pet komada

Ličani neće po dobrom pamtiti gostovanje u Zagorju.

Počeo je Kup Hrvatske, a jedna utakmica8 pretkola ovog natjecanja ponudila je pravu golijadu s čak 22 zgoditka.

Gaj Mače, klub iz zagorskog mjesta Mače, dočekao je Liku 95 iz Korenice i slavio s čak 20:2.

Najviše se istaknuo Bruno Rihtar koji je zabio šest golova. Martin Saban zabio je pet, dok je Davor Iskrić zabio hat-trick.

gol expired Bilić se riješio neostvarenog talenta koji je glasio za novog Balea: Donedavno držao rekord za najveći transfer divider

Već u 29. minuti bilo je 9:0, a na poluvrijeme se otišlo s 10:2. U istom ritmu nastavilo se i u nastavku pa su domaćini do kraja zabili još 10 golova.

Nema sumnje da će ova pobjeda ostati u pamćenju kao jedna od najvećih u povijesti zagorskog kluba, osnovanog još 1928. pod imenom NK Rudar.