postao je hit

VIDEO Lovro Majer zabio gol pa slučajno udario kamermana, sve se vidjelo u prijenosu uživo

Lovro Majer je zabio gol pa slučajno udario kamermana.

Novu odličnu utakmicu odigrali su nogometaši Rennesa koji su u prvom susretu 26. kola francuske Ligue 1 pobijedili Montpellier u gostima 4:2.

Odlučnu utakmicu odigrao je i hrvatski reprezentativac Lovro Majer.

Lovro Majer slučajno udario kamermana

Hrvatski reprezentativac je nakon zabijenog gola otrčao do službenog kamermana Rennesa, htio je primiti kameru svojim rukama, ali neoprezno je gurnuo kameru i udario kamermana.

gol expired Strani košarkaš raskinuo ugovor s CSKA na vlastitu štetu: "Ne mogu igrati za klub ruske vojske" divider

Majer je nezgodu podijelio i na svom Instagram profilu. Video pogledajte OVDJE.

Rennes je imao sjajan ulaz u utakmicu te je vodio 2:0 nakon samo petnaest minuta igre (Terrier i Bourigeaud). Montpellier je uspio izjednačiti golovima Oyonga u 19. i Wahija u 41., ali u nastavku je uslijedio novi udar Rennesa. Prvo je Laborde pogodio s bijele točke, a sve je zaključio Majer svojim drugim prvenstvenim golom za Rennes.

Uz utakmicu više od ostalih Rennes je trenutačno skočio na četvrto mjesto ljestvice.