Loš start

Lovro Majer debitirao za Rennes, ali neće dugo pamtiti prvu utakmicu u Francuskoj

Donedavni dinamovac nije imao uvod za pamćenje u novom klubu.

Hrvatski nogometni reprezentativac Lovro Majer novu etapu u svojoj karijeri započeo je prvenstvenim porazom u dresu francuskog Rennesa koji je izgubio s 2-0 (0-0) na gostovanju kod Angersa u četvrtom kolu.

Majer je u igru ušao u 82. minuti, a Rennes je od 43. minute bio s igračem manje jer je drugi žuti karton dobio Bade.

gol expired Kovač prekinuo crni niz, Monaco u gostima došao do prve prvenstvene pobjede divider

Boufal je u 57. minuti doveo Angers u vodstvo, a treću pobjedu u novoj sezoni potvrdio je Cho golom u 88. minuti. Angers je privremeno preuzeo vodstvo na prvenstvenoj ljestvici s 10 bodova, jednim više od Paris Saint-Germaina koji ima utakmicu manje, a odigrat će je od 20.45 sati na gostovanju kod Reimsa, gdje bi svoj debitantski nastup za Parižane trebao imati Lionel Messi.

Monaco kojeg vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač ostvario je prvu ovosezonsku pobjedu, slavljem 2-1 u gostima kod Troyesa. Oba je pogotka za Monaco postigao Sofiane Diop (40, 58), dok je i strijelac jedinog pogotka za domaću momčad bio igrač Monaca Ruben Aguilar koji je postigao autogol.