na redu je city...

Salah i Mane potopili Huddersfield i vratili Liverpool na vrh Premierlige!

Nogometaši Liverpoola bez ikakvih su problema slavili protiv Huddersfielda u sklopu 36. kola engleske Premierlige.

Salah i Mane slave pogodak (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Nogometaši Liverpoola s uvjerljivih su 5:0 slavili protiv Huddersfielda u sklopu 36. kola engleske Premierlige.

Naby Keita je nakon 15 sekundi igre doveo Liverpool u vodstvo nakon pogreške obrane Huddersfielda i na asistenciju Mohameda Salaha, što je najbrži Liverpoolov pogodak u Premierligi.

Do kraja poluvremena momčad Jurgena Kloppa je preko Manea (23) i Salaha (45+1) došla do tri gola prednosti, a isti je dvojac pogocima u 66. i 83. minuti začinio 28. ovosezonsku pobjedu Liverpoola u Premiershipu i 28. poraz Huddersfielda.

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren se ponovno našao u početnoj postavi LIverpoola i odigrao cijelu utakmicu.

Liverpool iz 36 utakmica ima 91 bod, a Manchester City 89 iz 35 utakmica. Momčad Pepa Guardiole u nedjelju (15.05) gostuje kod Burnleyja.

U subotu je na rasporedu šest od preostalih devet utakmica 36. kola, a sastaju se: Tottenham - West Ham, Crystal Palace - Everton, Fulham - Cardiff, Southampton - Bournemouth, Watford - Wolverhampton (16.00) i Brighton - Newcastle (18.30).