firmino opet presudio

Liverpool slavljem na teškom gostovanju još korak bliže tituli, ali je pritom ostao bez Manea

Liverpool je slavio na gostovanju kod Wolverhamptona s 2:1 i napravio korak bliže naslovu prvaka Engleske.

Nogometaši Liverpoola slavili su na gostovanju kod Wolverhamptona u utakmici 24. kola engleske Premierlige. Bilo je 2:1 za Redse, koji su s nova tri boda ponovno na velikih 16 bodova prednosti ispred Manchester Cityja uz utakmicu manje.

gol expired Marka Pjacu samo liječnički pregled i potpis dijele od novog kluba divider

Već u 8. minuti Jordan Henderson je nakon kornera doveo Liverpool u vodstvo, da bi u 51. minuti Raul Jimenez izjednačio. Pobjedu Redsima donosi Roberto Firmino golom šest minuta prije kraja na asistenciju junaka utakmice Hendersona.

Loša vijest za Liverpool je ozljeda Sadia Manea, koji je napustio travnjak u 33. minuti, a zamjenio ga je debitant u u Premierligi - Minamino. Na koliko je Mane izgubljen bit će uskoro poznato.

Liverpool ima 67 bodova, 16 više uz utakmicu manje od drugoplasiranog Manchester Citya, dok je Wolverhampton ostao sedmi s 34 boda.Redsi u 23 kola imaju 22 pobjede i jedan remi.

gol expired EHF ovoga puta nije imao izbora: Igor Karačić u najboljoj momčadi drugog kruga EP divider