Prava golčina

VIDEO Lionel Messi zabio prvenstveni prvijenac sa stilom: PSG s igračem manje osvojio nova tri boda

Iako su imali igrača manje PSG je slavio protiv Nantesa sa 3:1 u susretu 14. kola Ligue 1.

Nogometaši Paris Saint-Germaina svladali su na Parku Prinčeva Nantes s 3:1 u 14. kolu Ligue 1 i dodatno učvrstili svoju poziciju na vrhu ljestvice, a prvi gol u prvenstvu zabio je Leo Messi.

Kylian Mbappe zabio za PSG u drugoj minuti, no od 65. minute domaćini su morali igrati bez isključenoga vratara Keylora Navasa.

Gosti su to iskoristili u 76. minuti i izjednačili preko Randalla Coloje Muanija, no samo šest minuta kasnije Dennis Appiah je postigao autogol i doveo Parižane u novo vodstvo.

U 87. minuti Lionel Messi postigao je svoj prvenstveni prvijenac. Nakon Mbappeovog dodavanja, povukao je loptu i s ruba kaznenog prostora neobranjivo pogodio donji lijevi kut Nantesovih vrata.

gol expired Iz Barcelone stiže šokantna vijest: Sergio Aguero će sljedeći tjedan objaviti kraj nogometne karijere? divider

Pogodak Lionela Messija možete vidjeti OVDJE.