sudac povukao igrače

Kaos u Francuskoj: Navijači prosvjedovali pa prekinuli susret, Balotelli zabio u debiju

Dugačak prekid utakmice obilježio je prvi susret 22. kola francuskog prvenstva.

Eksplozija petarde koja je prekinula utakmicu (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U prvom susretu 22. kola francuske Ligue 1 Lille je s 2:1 pobijedio Marseille, a utakmicu je obilježio dugačak prekid utakmice.

Utakmica je prekinuta u 58. minuti kada je netko ubacio petardu u teren. Eksplodirala je u neposrednoj blizini dvojice domaćih igrača, a sudac je povukao igrače s terena. Prekid je trajao 38 minuta.

Navijači domaćeg Marseillea prosvjedovali su uoči utakmice protiv klupskog vodstva, a s tribina su tražili odlazak trenera Rudija Garcije.

Oba gola za Lille, koji je vodio 2:0, postigao je Nicolas Pepe. Gol za Marseille zabio je Mario Balotelli, koji je dva dana ranije postao novim igračem kluba.

Bio je to utješni pogodak za Marseille, koji se nalazi na sedmom mjestu. Lille je trenutno drugi s 10 bodova manje od PSG-a.