Zakopali ratne sjekire?

VIDEO Neymar dva puta asistirao Mbappeu, pogledajte kako su proslavili pogodak

PSG je upisao uvjerljivu pobjedu za prvo mjesto francuske Ligue 1.

Kylian Mbappe i Neymar (Foto: Afp)

U posljednjem susretu 3. kola francuske Ligue 1 nogometaši PSG-a uvjerljivo su slavili na gostovanju kod Lillea. Deklasirali su domaćina s visokih 7:1 i potvrdili prvo mjesto na prvenstvenoj tablici.

Prvi pogodak pao je već u osmoj sekundi utakmici. Tek što je lopta krenula s centra, Lionel Messi je dugom loptom sjajno pronašao Kyliana Mbappea, koji je prebacio domaćeg vratara za vodstvo i postigao jedan od najbržih pogodaka ikad.

Francuski napadač kompletirao je hat-trick na kraju susreta, kad mu je Neymar asistirao za pogotke u 66. i 87. minuti dvoboja.

Kylian Mbappe VIDEO Tek su krenuli s centra: Mbappe zabio jedan od najbržih golova ikad divider

Nakon verbalnog sukoba u prošlom kolu, kad se nisu mogli dogovoriti oko toga tko će izvesti kazneni udarac, bilo je zanimljivo vidjeti kako će spomenuti dvojac surađivati na terenu.

No sve je prošlo u najboljem redu. Dapače, zajedno su proslavili dva pogotka, a kako je to izgledalo možete vidjeti OVDJE.

Za aktualnog prvaka Francuske zabila su još tri strijelca, Messi u 27. minuti na asistenciju Mendesa, Hakimi u 39. minuti na dodavanje Neymara, a potom je brazilski nogometaš zabio dva pogotka, za 4:0 u 52. minuti i 5:0.

Domaćini su jedini gol postigli u 54. minuti za 1:5, a strijelac je bio Bamba.
PSG je na vrhu ljestvice s maksimalnih devet bodova i gol-razlikom 17-3.

Lens i Marseille imaju po sedam bodova. Lille je sa četiri boda na 12. poziciji.