Hrvati igrali cijelu utakmicu

Niko Kovač s igračem manje izvukao bod protiv francuskog prvaka: U 9. minuti već su gubili 2:0

U prvom susretu 14. kola Ligue 1 Monaco i Lille su odigrali 2:2, a Grbić i Bradarić igrali su svih 90 minuta.

Nogometaši Monaca preokretom su došli do boda u srazu s aktualnim prvakom Lilleom, odigravši 2:2 (1:2) u pred svojim navijačima na stadionu Louis II. u Monte Carlu u prvom dvoboju 14. kola francuskog prvenstva.

Gosti su nakon devet minuta već vodili 2:0. U 5. minuti vodeći pogodak je postigao Kanađanin Jonathan David iz kaznenog udarca, a na 2-0 je povisio isti igrač u 9. minuti. Krepin Diatta je u 41. minuti uspio smanjiti zaostatak momčadi Nike Kovača.

Iako je od 78. minute imao igrača manje, zbog isključenja Srbina Strahinje Pavlovića, Monaco je uspio doći do izjednačenja u 83. minuti, a strijelac je bio Wissam Ben Yedder.

gol expired Autsajder upisao senzacionalnu pobjedu protiv Bayerna i pobjegao iz zone ispadanja: Muller ispisao povijest divider

Hrvatski reprezentativni vratar Ivo Grbić i mladi reprezentativac Domagoj Bradarić odigrali su cijelu utakmicu za Lille.

Monaco je sa 19 bodova na sedmom mjestu, dok Lille s dva boda manje drži 12. poziciju. Vodeći PSG ima 34 boda.