Iznenađujući poraz

Autsajder upisao senzacionalnu pobjedu protiv Bayerna i pobjegao iz zone ispadanja: Muller ispisao povijest

U prvom susretu 12. kola Bundeslige Augsburg je upisao iznenađujuću pobjedu protiv Bayerna.

Nogometaši Augsburga su pred svojim navijačima svladali vodeći Bayern sa 2:1 (2:1) u prvoj utakmici 12. kola njemačke Bundeslige.

Augsburg je poveo u 23. minuti pogotkom Danca Madsa Pedersena, a prednost domaće momčadi povećao je Andre Hahn u 36. minuti.

Samo dvije minute poslije Robert Lewandowski je smanjio na 2:1. Unatoč velikoj nadmoći, Bayern nije uspio doći do izjednačujućeg pogotka i tako je doživio drugi ovosezonski poraz.

Bayern će ostati na vodećem mjestu sa 28 bodova, ali Borussia Dortmund će imati priliku doći na samo bod zaostatka, ako u subotu pred svojim navijačima svlada Stuttgart.

gol expired Legendarni trener nakon 15 godina na klupi reprezentacije dobio - otkaz! Odradio je čak 224 utakmice i odveo ih do polufinala SP-a divider

Augsburg se neočekivanom pobjedom privremeno izvukao iz opasne zone i sa 12 bodova se nalazi na 15. mjestu.

Dodajmo je ovo Thomasu Mulleru bio 600. službeni nastup u dresu minhenskog Bayerna, a ispred njega su sada smo dva igrača, Oliver Kahn sa 632 nastupa i Sepp Maier sa 661 nastupom.