Bravo Lovro!

Majer zabio i potvrdio važnu Rennesovu pobjedu u borbi za Ligu prvaka

Rennes je kao gost svladao Montpellier, a konačan rezultat postavio je hrvatski reprezentativac.

Novu odličnu utakmicu odigrali su nogometaši Rennesa koji su u prvom susretu 26. kola francuske Ligue 1 pobijedili Montpellier u gostima 4:2.

Novu zapaženu utakmicu odigrao je i Lovro Majer, hrvatski nogometaš u dresu Rennesa, koji je sve začinio zadnjim pogotkom na susretu. U 84. minuti Majer je izveo dupli pas s Bourigeaudom te je lijepo naciljao suprotni kut domaće mreže za potvrdu pobjede svoje momčadi. U 90. minuti Majer je zamijenjen.

Rennes je imao sjajan ulaz u utakmicu te je vodio 2:0 nakon samo petnaest minuta igre (Terrier i Bourigeaud). Montpellier je uspio izjednačiti golovima Oyonga u 19. i Wahija u 41., ali u nastavku je uslijedio novi udar Rennesa. Prvo je Laborde pogodio s bijele točke, a sve je zaključio Majer svojim drugim prvenstvenim golom za Rennes.

Uz utakmicu više od ostalih Rennes je trenutačno skočio na četvrto mjesto ljestvice.

Ligue 1, 26. kolo:

Montpellier - Rennes 2-4 (Oyongo 19, Wahi 41 / Terrier 8, Bourigeaud 15, Laborde 52-11m, Majer 84)