Dinamo na vrhu grupe

Milan osvojio samo bod na gostovanju kod Salzburga, Hrvati nisu igrali

Salzburg i Milan podijelili su bodove na otvaranju Lige prvaka.

Milan - Salzburg (Foto: Afp)

Nogometaši Salzburga i Milana odigrali su 1:1 u skupini E Lige prvaka, gdje je ranije tijekom večeri Dinamo senzacionalno svladao Chelsea na rasprodanom Maksimiru s 1:0.

Oba su pogotka postignuta u prvom poluvremenu. Austrijski prvak je poveo golom Okafora u 28. minuti, dok je pet minuta prije odmora izjednačio Saelemaekers.

U nastavku utakmice se igralo otvoreno i ravnopravno. Oba su sastava imala dovoljan broj odličnih prilika za nove golove, ali ostao je rezultat iz prvog dijela.

Igor Jovićević Hrvatski trener priredio senzaciju u Ligi prvaka, s četiri gola srušio velikog favorita divider

U austrijskoj momčadi zbog ozljede nije bilo Luke Sučića, kao ni Ante Rebića u redovima talijanske momčadi. Roko Šimić je pak cijelu utakmicu proveo na klupi za pričuve austrijke momčadi.

Hrvatski prvak Dinamo u 2. kolu Lige prvaka gostuje kod Milana na San Siru, a utakmica se igra u srijedu, 14. rujna od 18:45.