Kalinić i ćorluka startali

PSG ostao bez pobjede u Napulju, Atletico se osvetio Borussiji

PSG i Napoli su remizirali, dok je Atletico barem donekle isprao gorak okus iz prošlog kola.

Lorenzo Insigne (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U 4. kolu skupine C Lige prvaka Crvena zvezda je u Beogradu protiv viceprvaka Europe priredila veliko iznenađenje. Prije dva tjedna Liverpool je na Anfieldu rutinski pobijedio Crvenu zvezdu s 4:0, a večeras je Zvezda neočekivano slavila s 2:0.

U drugom susretu ove skupine Napoli je na svom San Paolu protiv Paris Saint Germaina odigrao 1:1. U sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena (45+2) PSG poveo golom braniča Juana Bernata, a izjednačio je Lorenzo Insigne u 62. minuti iz penala.

I prije dva tjedna na Parku prinčeva bio je neodlučeno (2:2). Veznjak Napolija Marko Rog nije bio na popisu igrača za ovu utakmicu.

Na ljestvici vode Liverpool i Napoli sa po šest bodova, PSG ima pet, a Crvena zvezda četiri boda.

Katastrofalna sezona Monaca, koji je predzadnji u francuskom u prvenstvu, nastavljena je i u Ligi prvaka porazom od Club Brugge sa 0:4 u skupini A.

Prvi ovosezonski poraz Borussije

U drugoj utakmici skupine A Borussia Dortmund doživjela je prvi poraz izgubivši u gostima kod Atletico Madrida s 0:2. Strijelci su bili Saúl (33) i Antoine Griezmann (80). Nikola Kalinić je za Atletico igrao do 62. minute.

Na ljestvici vode Borussija i Atletico sa devet bodova, Brugge je na četiri, a Monaco ima jedan bod.

U skupini D Lige prvaka Porto je svom terenu dobio Lokomotiv iz Moskve s 4:1, a Vedran Ćorluka je za Lokomotiv odigrao cijeli susret. Pobjedu je upisao i Schalke, koji je svladao Galatasaray s 2:0.

Na ljestvici vodi Porto sa 10 bodova, Schalke ima 8, Galatasaray 4, a Lokomotiv je bez bodova.