Neriješeno na Maksimiru

Dinamo ostao kratak: Bočkaj pogodio gredu u sudačkoj nadoknadi, Salzburg sačuvao remi

Dinamo i Salzburg odigrali su 1:1 u 4. kolu skupine E Lige prvaka.

Nogometaši Dinama i Red Bull Salzburga odigrali su u 4. kolu skupine E Lige prvaka bez pobjednika 1-1 (1-1), na maksimirskom stadionu.

RB Salzburg je poveo vrlo brzo, već u 12. minuti je strijelac bio Seiwald nakon pogreške Ivanušeca i brzog kontranapada kojeg su izveli gostujući igrači. No, Dinama je taj primljeni pogodak samo dodatno podignuo. Hrvatski prvak je do kraja prvog poluvremena bio mnogo bolji, napadao je i pritiskao suparnika, a do izjednačenja je došao u 40. minuti.

gol expired Maksimir je grmio za Dinamo! Pogledajte veliku koreografiju Bad Blue Boysa divider

Strijelac je bio Ljubičić, s tim da je u svemu pomogao gostujući igrač Pavlović kojeg je lopta pogodila i pritom promijenila smjer.

Bočkaj pogodio gredu u sudačkoj nadoknadi

U nastavku nije bilo pogodaka iako su oba sastava imala nekoliko odličnih prilika za pogodak. Isto tako, svaka je momčad po jednom pogodila okvir vrata. Luka Sučić za goste, a Petar Bočkaj iz slobodnog udarca za Dinamo u 91. minuti.

gol expired VIDEO/FOTO Navijači pune tribine Maksimira za utakmicu sezone, pogledajte ludnicu u fan zoni divider

Dinamo nakon četiri utakmice ima četiri boda, dok je Red Bull Salzburg na šest bodova.

U 5. kolu igraju Dinamo - Milan (21 sat) i RB Salzburg - Chelsea (18.45 sati). Utakmice se igraju 25. listopada.