Slomili su Villarreal

Lewandowski priredio šou za novu pobjedu Barce, Ante Budimir zabio prvi gol u sezoni!

Odigrani su susreti 10. kola španjolske La Lige.

Robert Lewandowski (Foto: Afp)

Nogometaši Barcelone upisali su nova tri boda u španjolskoj La Ligi. U sklopu 10. kola svladali su Villarreal s 3:0 na domaćem terenu i smanjili prednost za vodećim Real Madridom na tri boda.

Dva pogotka zabio je sjajni poljski golgeter Robert Lewandowski, i to u razmaku od samo četiri minute. Na 3:0 povisio je talentirani Ansu Fati. Sva tri pogotka pala su u prvom dijelu, a do kraja susreta rezultat se više nije mijenjao.

Cristiano Ronaldo Oglasio se Cristiano Ronaldo nakon izbacivanja iz momčadi divider

U ranijem susretu 10. kola Osasuna je pobijedila Espanyol s 1:0, a jedini pogodak na utakmici zabio je hrvatski nogometni reprezentativac Ante Budimir u 55. minuti dvoboja.